Wdrożenie OLED

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że z dniem 25 listopada udało nam się wysłać pierwsze odbiorniki z serii Philips, model 55POS901F/12. Jest to pierwsza w Europie produkcja odbiorników Philips z użyciem paneli w technologii OLED. Zespół projektowy, zarówno w Chinach, Indiach jak i Europie dołożył wszelkich starań by produkt był odebrany jako telewizor z najwyższej półki.

Projekt monitorowany był od wczesnych etapów wdrożeń, kiedy to pierwszy zespół został wysłany do Chin na wdrożenia już w lipcu. W okresie do pierwszej masowej produkcji, pojawiła się ogromna ilość zagadnień, która krok po kroku została rozwiązana i sprawdzona. Wiele osób spędziło sporo czasu na analizach oraz pomiarach co skutkuje tym, że odbiorniki które zeszły z linii produkcyjnej są w opinii zespołu i inżynierów produktem najwyższej klasy.

Musimy przyznać, że produkt sam w sobie jest spełnieniem marzeń o idealnym obrazie zarówno dla zwykłego odbiorcy jak bardziej wymagających osób (gracze konsolowi). Zastosowana technologia OLED, jak i HDR oraz obraz w rozdzielczości 4k jest powalająca i po obejrzeniu ulubionego filmu na nowym Philipsie, powrót do poprzedniego nie „Oledowego” odbiornika może być trudny.

Chcielibyśmy jeszcze raz podziękować zespołowi projektowemu za wytrwałość oraz upór w dążeniu do doskonałości czego wynikiem jest wdrożony odbiornik.